Rozbudowa sieci światłowodowej ITCOMP w Zawierciu i Porębie.

Strona główna » Aktualności » Rozbudowa sieci światłowodowej ITCOMP w Zawierciu i Porębie.

wielkość tekstu:A | A | A

        Z przyjemnością informujemy Państwa, iż ITCOMP Sp. z o.o. w miesiącu czerwcu 2013 r. podpisała umowę o dofinansowanie inwestycji z Władzą Wdrażającą Programy Europejskie. Firma realizuje dwuletni plan rozbudowy sieci światłowodowej na terenie miasta Zawiercia i Poręby pn. "Rozbudowa sieci światłowodowej ITCOMP w powiecie zawierciańskim". Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 5.416.624,80 złotych. W ramach inwestycji do sieci światłowodowej zostanie przyłączonych 1296 gospodarstw domowych. Mieszkańcy Zawiercia i Poręby oraz firmy i instytucje nie podłączone jeszcze do naszej sieci już niebawem będą mogły cieszyć się szybkim światłowodowym internetem, cyfrową telefonią oraz bogatą ofertą telewizji HD. Przewidziany czas zakończenia realizacji projektu to III kwartał 2015 roku. Realizacja planowanej inwestycji, pozwoli zarówno na rozszerzenie zasięgu świadczonych usług, jak również na wzrost ich jakości oraz wpłynie na jeszcze lepszą współpracę z naszymi klientami.

Nr projektu: POIG.08.04.00-24-236/12
Wartość przedsięwzięcia: 4 403 759,99 PLN
Wartość dofinansowania: 2 642 255,99 PLN

Zespół ITCOMP Sp. z o.o.

 

Ogłoszenie o zapytaniu ofertowym nr 1/2013 (01.10.2013 r.)

Ogłoszenie wyników zapytania ofertowego nr 1/2013

czytano: 12751 razy

źródło: itcomp.pl

Pakiety

Internet Abonament Pakiet TV Ilość kanałów Aktywacja dekodera   ...
dalej

O Firmie

Historia, czyli skąd się wywodzimy Firma ITCOMP powstała w kwietniu 2003 roku jako połączenie kilku lokalnych operatorów sieci osiedlowych działających na terenie osiedla Centrum i ...
dalej
Strona główna
Biuro Obsługi Klienta
Zawiercie ul. 3 Maja 11
tel. (32) 672-20-00
ITCOMP Sp. z o.o. świadczy usługi dostępu do Internetu, kablowej telewizji cyfrowej Jambox oraz telefonu stacjonarnego. Celem działania naszej firmy jest dostarczanie wysokiej jakości usłaug (Internet, Telewizja i Telefon) abonentom, mieszkańcom Zawiercia i Poręby. ITCOMP Sp. z o.o. stosuje sieć światłowodową (FTTB i FTTH) budowaną od 2003 r, transmisja danych w oparciu o Ethernet i GPON, oraz protokół IP z dedykowanym (nie współdzielonym) dla użytkownika pasmem.
Formularz kontaktowy


kod

Proszę przepisać kod z obrazka

Musisz wybrać jedną z opcji