Światłowód w domach prywatnych - już wkrótce uruchamiamy Osiedla Zuzanka i Argentyna.

Strona główna » Aktualności » Światłowód w domach prywatnych - już wkrótce uruchamiamy Osiedla Zuzanka i Argentyna.

wielkość tekstu:A | A | A

Kontynuując rozbudowę sieci światłowodowej już wkrótce uruchamiamy Osiedla Zuzanka i Agentyna. Mieszkańcy tych dzielnic będą mogli skorzystać z oferty dostępu do superszybkiego internetu, telewizji cyfrowej czy też telefonu stacjonarnego w technologii FTTH (światłowód do domu).

Rozwój sieci światłowodowych wyznacza nowy kierunek w budowie sieci telekomunikacyjnych. ITCOMP jako pierwszy i jedyny operator telekomunikacyjny w Zawierciu buduje sieć w technologii GPON – Gigabitowa pasywna sieć optyczna (Gigabit Passive Optical Network).

Działanie GPON opiera się na zastosowaniu technologii światłowodowej, dzięki której jako jedyni możemy zaoferować mieszkańcom Zawiercia w domach prywatnych:

– Superszybki Internet
– Telefonię cyfrową (Telefon stacjonarny)
– Telewizję cyfrową (Jambox)

w cenie tylko 91 zł miesięcznie.

Budowa sieci w technologi światłowodowej (FTTH) umożliwia dostarczenie odbiorcom usług szerokopasmowego internetu najwyższej jakości, telewizji cyfrowej Jambox z kanałami HD oraz telefonu stacjonarnego.

co to jest FTTH ?? https://www.youtube.com/watch?v=M44qP-r33JY&feature=share 

Wykaz wykaz uruchamianych ulic już niebawem.

Zespół ITCOMP Sp. z o.o.

 

Zobacz naszą broszurę informacyjną

czytano: 7230 razy

źródło: itcomp.pl

Rozbudowa sieci światłowodowej ITCOMP w Zawierciu i ...

        Z przyjemnością informujemy Państwa, iż ITCOMP Sp. z o.o. w miesiącu czerwcu 2013 r. podpisała umowę o dofinansowanie inwestycji z Władzą ...
dalej
Strona główna
Biuro Obsługi Klienta
Zawiercie ul. 3 Maja 11
tel. (32) 672-20-00
ITCOMP Sp. z o.o. świadczy usługi dostępu do Internetu, kablowej telewizji cyfrowej Jambox oraz telefonu stacjonarnego. Celem działania naszej firmy jest dostarczanie wysokiej jakości usłaug (Internet, Telewizja i Telefon) abonentom, mieszkańcom Zawiercia i Poręby. ITCOMP Sp. z o.o. stosuje sieć światłowodową (FTTB i FTTH) budowaną od 2003 r, transmisja danych w oparciu o Ethernet i GPON, oraz protokół IP z dedykowanym (nie współdzielonym) dla użytkownika pasmem.
Formularz kontaktowy


kod

Proszę przepisać kod z obrazka

Musisz wybrać jedną z opcji